Будак С. В. Формування готовності студентів до іншомовної діяльності з дошкільниками : моногр. зі спецпрактикумом у 2-х кн. / С. В. Будак; Миколаїв. держ. ун-т ім. В.О.Сухомлинського. - К. : Слово, 2008. - 288 c. - Бібліогр.: с. 133-148. - укp.Запропоновано методику підготовки педагогічних кадрів до навчання дітей дошкільного віку англійської мови (АМ) з використанням методу комунікативної взаємодії. Розглянуто сутність і характеристику професійно-педагогічної діяльності. Охарактеризовано рівні сформованості готовності студентів до навчання дошкільників АМ. Висвітлено особливості формування діалогічного мовлення у процесі комунікативно-ситуативного спілкування. Увагу приділено методикам проведення свят, розваг і розважальних ігор, а також складанню конспектів занять з АМ. Предложена методика подготовки педагогических кадров к обучению детей дошкольного возраста английскому языку (АЯ) с использованием метода коммуникативного взаимодействия. Рассмотрены сущность и характеристика профессионально-педагогической деятельности. Охарактеризованы уровни сформированности готовности студентов к обучению дошкольников АЯ. Освещены особенности формирования диалогической речи при коммуникативно-ситуативном общении. Внимание уделено методикам проведения праздников, развлечений и развлекательных игр, а также составлению конспектов занятий по АЯ. Індекс рубрикатора НБУВ: Ч411.382.5 + Ш143.21-910 + Ш143.21-913
Рубрики:
Шифр НБУВ: ВА713406 Пошук видання у каталогах НБУВ
![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|