РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000119511<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Часопис української історії. Вип. 13 / ред.: А. П. Коцур; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. - К., 2009. - 128 с. - укp.

Висвітлено діяльність дворян-іноземців у процесі освоєння та колонізації південноукраїнських земель у другій половині XVIII - XIX ст. Визначено склад, організаційну структуру та повноваження керівних органів філій Українського Національного Союзу у другій половині 1918 - початку 1919 рр. Проаналізовано особливості розвитку української музичної культури на початку ХХ ст., діяльність музикантів і композиторів у контексті відродження та становлення української музики на професійному рівні. Охарактеризовано театральний рух 1920-х рр. в Україні у контексті взаємовідносин представників традиційного та модерного напрямів театрального мистецтва П. Саксаганського та Л. Курбаса. Розкрито причини та наслідки Голодомору для населення Переяславщини у 1930 - 1933 рр.

Освещена деятельность дворян-иностранцев в процессе освоения и коллонизации южноукраинских земель во второй половине XVIII - XIX ст. Определены состав, организационная структура и полномочия руководящих органов филиалов Украинского Народного Союза во второй половине 1918 - начале 1919 гг. Проанализированы особенности развития украинской музыкальной культуры в начале ХХ ст., деятельность музыкантов и композиторов в контексте возрождения и становления украинской музыки на профессиональном уровне. Охарактеризовано театральное движение 1920-х гг. в Украине в контексте взаимоотношений представителей традиционного и модерного направлений театрального искусства П. Саксаганского и Л. Курбаса. Раскрыты причины и последствия Голодомора для населения Переяславского региона в 1930 - 1933 гг.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР) я52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72835 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського