РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000119694<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Артюх В. С. 
Язичество та раннє християнство стародавньої Галичини / В. С. Артюх. - Л. : Сполом, 2006. - 200 c. - Бібліогр.: с. 180-198. - укp.

Розглянуто передумови зародження та становлення релігійних вірувань на території Прикарпаття і Подністров'я. Викладено, що перші релігійні уявлення виникають у вигляді мисливських культів, які згодом трансформуються у домашній і землеробський, пізніше виникають передумови для культів зброї та сильної особистості, формується пантеон богів на чолі з войовничим богом. Розкрито, що всі ці вірування існують аж до прийняття християнства на Русі, й за церковною термінологією називаються язичництвом, християнство ж з'являється в Україні в апостольські часи.

Рассмотрены предпосылки зарождения и начала религиозных верований на территории Прикарпатья и Приднестровья. Изложено, что первые религиозные представления возникают в виде охотничьих культов, которые со временем трансформировались в домашний и земледельческий, позже возникают предпосылки для культов оружия и сильной личности, формируется пантеон богов во главе с воинственным богом. Раскрыто, что все эти верования существовали аж до приятия християнства на Руси, и по церковной терминологии называются язычеством, християнство же появляется в Украине в апостольские времена.


Індекс рубрикатора НБУВ: Э319(4УКР331) + Э370.9(4УКР331)-3 + Т3(4УКР331)41-7

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА716969 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського