Зайчук В. В. Ефективність застосування протипухлинної аутовакцини в комплексному лікуванні хворих на рак молочної залози II стадії / В. В. Зайчук, Г. П. Потебня, Г. С. Лісовенко, В. Є. Чешук, О. М. Караман, С. Ю. Скляр, І. Б. Щепотін, В. Л. Ганул, З. Д. Савцова // Онкология. - 2004. - 6, № 1. - С. 52-58. - Бібліогр.: 48 назв. - укp.Проаналізовано результати використання у 57-ми хворих на рак молочної залози II стадії протипухлинної аутовакцини (ПАВ), яку виготовляли шляхом обробки аутологічних пухлинних клітин продуктами синтезу B. subtilis 7025. Установлено, що поєднання введення ПАВ з хіміотерапією (схема CMF) у післяопераційний період поліпшує динаміку імунологічних показників, сприяє зниженню частоти рецидивів і метастазів, а також підвищує показники 2 - 3-річної виживаності порівняно з такими у групі 119-ти пацієнток, яким проводили хірургічне лікування та хіміотерапію за аналогічною схемою. Ключ. слова: рак молочної залози, протипухлинна аутовакцина, ефективність Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.133.1-5
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж14160/прил. Пошук видання у каталогах НБУВ Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|