РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000125296<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Бухановский В. В. 
Закономерности деформирования и разрушения молибден-вольфрамового сплава при высокотемпературном повторно-статическом нагружении / В. В. Бухановский, В. С. Кравченко // Порошковая металлургия. - 2003. - № 5-6. - С. 96-106. - Библиогр.: 25 назв. - рус.

Досліджено малоциклову міцність та циклічну повзучість, структурні зміни та характер руйнування сплаву системи Mo - 30 % W - NbC - C, виготовленого за допомогою методів порошкової металургії, за температури 1 770, 2 020 та 2 270 К. За даних умов одержано єдину залежність швидкості сталої циклічної повзучості від відношення еквівалентних напружень до межі плинності матеріалу за відповідної температури й узагальнену криву малоциклової міцності сплаву. Показано, що циклічний характер навантаження прискорює процеси направленої пластичної деформації та руйнування порошкового сплаву від 1,5 до 7 разів у порівнянні з тривалим статичним навантаженням за збереженням якісної подібності кривих циклічної та статичної повзучості. Сплав за цих умов практично руйнується внаслідок проходження критичної стадії полігонізації. Структурні зміни знаходяться в повній відповідності з особливостями цього механізму. За нестаціонарних умов навантаження інкубаційний період критичної стадії полігонізації менший, що обумовлює прискорення повзучості у порівнянні з випробуванням за стаціонарних умов.


Ключ. слова: молибден-вольфрамовый сплав, высокотемпературная малоцикловая прочность, циклическая ползучесть, разрушение
Індекс рубрикатора НБУВ: К235.106.223

Шифр НБУВ: Ж28502 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського