РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000129436<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Морозов А. О. 
Методичні підходи і системні аспекти територіально-адміністративної реформи в Україні / А. О. Морозов, В. Л. Косолапов, В. І. Суперсон // Мат. машини і системи. - 2002. - № 2. - С. 122-137. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.

Розглянуто з позицій системного аналізу підходи до реформування сучасного адміністративного устрою України й основних складових сучасної регіональної політики. Визначено роль регіонів на наукових засадах у керуванні соціально-економічними процесами на місцях і показано, що процес формування регіонів є нагальною потребою життя, який сприятиме посиленню рівня керованості національною економікою, вирішенню багатьох соціально-політичних, правових та економічних проблем, і стане реальним шляхом поліпшення економічного стану держави та важливим напрямком забезпечення стабільності у суспільстві. Показано, що в цілому науковий підхід до організації керування соціально-економічними процесами регіонів за умов розвитку ринкових відносин передбачає вирішення проблем поєднання загальнодержавних і регіональних інтересів на належній законодавчо-нормативній базі. Даний процес пов'язаний з розробкою законодавчих актів, що окреслили б правові положення регіонів різних рівнів у бюджетній і податковій сферах, управлінні державним і муніципальним майном, у реалізації земельної реформи, державних галузевих і регіональних програм. Показано, що такі процеси повинні базуватись на застосуванні моделювання соціально-економічної ситуації. З точки зору інформаційно-аналітичного підходу, регіональна економіка не може розглядатися як ізольована її частина. Відповідно, неправомірно зводити в абсолют економічну самостійність регіонів - вона має цілком визначені межі з формальних (аналітичних) і практичних позицій.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-183

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15664 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського