РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000133396<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Скрипник І.  
Особливості клінічного перебігу та сучасні підходи до лікування хворих із пептичною виразкою і супутнім хронічним гепатитом / І. Скрипник // Ліки України. - 2002. - № 10. - С. 6-12. - Бібліогр.: 30 назв. - укp.

Установлено взаємозв'язок патогенетичних механізмів пептичної виразки дванадцятипалої кишки та хронічного гепатиту (хронічного неспецифічного реактивного і хронічного токсичного), що має характер синтропії, обтяжуючи клінічний перебіг основного та супутніх захворювань. Обгрунтовано необхідність диференційованого підходу до лікування сукупної патології із застосуванням на тлі антихелікобактерних комплексів сучасних гепатопротекторів - гепабене (силімарин у сполученні з фумарією) і цитраргініну (аргінін і бетаїну цитрат), що дає змогу швидше досягти клініко-ендоскопічної ремісії пептичної виразки дванадцятипалої кишки та покращання клініко-біохімічних показників хронічного гепатиту. Доведено нормалізуючий вплив цитраргініну на детоксикаційну та білоксинтезувальну функції печінки у хворих на хронічний токсичний гепатит, зокрема в разі пептичної виразки дванадцятипалої кишки та хронічного гепатиту. За біліарної дискінезії гіпотонічно-гіперкінетичного типу у таких хворих засобом вибору серед гепатопротекторів рослинного походження є гепабене, що зумовлено сполученням мембраностабілізувальної дії на гепатоцити силімарину та нормалізуючим впливом фумарії на холерез і літогенні властивості жовчі.


Ключ. слова: пептична виразка, хронічний гепатит, клінічний перебіг, лікування
Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.204.6-37

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16999 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського