Патыка В. Ф. Совместное использование Bacillus polymyxa 6M и витавакса для протравливания семян / В. Ф. Патыка, Г. Е. Акулинин, Л. В. Акулинина, В. В. Гармашов // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад. - 2003. - № 6. - С. 21-23. - Библиогр.: 9 назв. - рус.Вивчено можливість сумісного застосування хімічного протруювача насіння вітавакс і біологічного препарату комплексної дії на основі шт. Bacillus polymyxa 6M. Установлено, що стерилізаційні функції вітавакса за відношенням до грибної та бактеріальної мікрофлор починають знижуватися через 3 - 4 тижні після протруєння ним насіння. Бактеризація насіння найбільш ефективна на третю - четверту добу після обробки вітаваксом. Витрати біопрепарату на 1 гектарну норму насіння повинні складати 100 г з титром 3,5 - <$E 9~cdot~10 sup 9>. Для цього найкраще використовувати біопрепарат, одержаний на гороховому середовищі. У разі планування бактеризації насіння у більш пізні терміни, через 1 - 2 тижні, доцільно застосовувати штучні живильні середовища. Індекс рубрикатора НБУВ: П415.241
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|