РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000154196<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Жарінов О. Й. 
Діагностичні можливості переривчастого моніторування електрокардіограми / О. Й. Жарінов // Укр. кардіол. журн. - 2004. - № 4. - С. 14-18. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Відзначено, що у порівнянні з холтерівським моніторуванням ЕКГ, технології амбулаторного переривчастого моніторування ЕКГ забезпечують можливість необмеженого збільшення тривалості реєстрації сигналу ЕКГ, точнішої оцінки змін ЕКГ у момент виникнення клінічних симптомів, забезпечення зворотного зв'язку лікаря та пацієнта. Реєстратори подій записують короткий епізод ЕКГ після активації пристрою, у випадку виникнення клінічних симптомів. "Петльові" монітори дозволяють записати ЕКГ не лише після, а й до активації пристрою. Значною перевагою переривчастого моніторування ЕКГ є висока специфічність дослідження, яка досягається у разі самостійної активації пристрою у випадку виникнення симптомів. Водночас, цей метод не дозволяє діагностувати безсимптомні аритмії серця. Визнані клінічні показання для переривчастого моніторування ЕКГ - діагностика причини серцебиття та синкопальних станів. Переривчасте моніторування ЕКГ - зручний та економічно вигідний інструмент контролю за роботою постійних електрокардіостимуляторів, а також обстеження дітей і підлітків з підозрою на аритмії серця. Контроль ЕКГ за амбулаторних умов полегшує контроль ефективності та безпеки антиаритмічної терапії, передусім у пацієнтів з фібриляцією та тріпотінням передсердь, а також з екстрасистолією.


Ключ. слова: моніторування ЕКГ амбулаторне, моніторування подій, моніторування "петльове", серцебиття, синкопе
Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.1-433.71

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14660 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського