РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000156441<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Лигирда Н. Ф. 
<$E bold alpha>2b-інтерферон (лаферобіон), як компонент комплексного лікування хворих на цервікальні інтраепітеліальні неоплазії III ступеня / Н. Ф. Лигирда // Здоровье женщины. - 2005. - № 4. - С. 183-188. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Проведено обстеження та лікування 68-ми пацієнток з ЦІН III, з них 36 хворих склали досліджувану підгрупу ДЗ та 32 пацієнтки увійшли до контрольної підгрупи КЗ. Середній вік складав (<$E 27,2~symbol С~3,6>) років. Усім пацієнткам проведено кольпоскопічне, цитологічне та гістологічне обстеження. Хворі були обстежені за допомогою методу полімеразної ланцюгової реакції з визначенням ДНК вірусу папіломи людини (ВПЛ) до та після лікування. ДНК ВПЛ виявлено у 94,12 % хворих. Після лікування супутньої генітальної інфекції пацієнткам підгрупи ДЗ призначили препарат <$E alpha>2b-інтерферону ("Лаферобіон") на курс в дозі 30 млн МО в/м та 10 млн в/цервікально субепітеліально та 3 вагінальні аплікації з 5 % розчином 5-фторурацилу. Лікування доповнювали діатермоконізацією шийки матки. Хворі підгрупи КЗ одержували лікування без застосування препарату <$E alpha>2b-інтерферону та 5-фторурацилу. Під час вивчення результатів дослідження встановлено, що застосування комплексних органозберігальних методів лікування хворих на ЦІН III з включенням у терапевтичні схеми системно внутрішньом'язово та локально внутрішньоцервікально препарату <$E alpha>2b-інтерферону ("Лаферобіон") та аплікацій на слизову шийки матки 5 % розчину 5-фторурацилу призводить до вірогідно кращих результатів у хворих досліджуваної підгрупи у порівнянні з контрольною.


Ключ. слова: alpha 2b-інтерферон, цервікальна інтраепітеліальна неоплазія
Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.714-5 + Р715.42-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського