Жаркова Т. С. Досвід застосування препарату "Мульти-табс<190> Малюк Максі" у дітей, хворих на гострі кишкові інфекції / Т. С. Жаркова, С. В. Кузнєцов // Соврем. педиатрия. - 2007. - № 1. - С. 58-61. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.У дітей раннього віку, хворих на гострі кишкові інфекції, досліджено рівень вітамінів (А, Е) та мікроелементів (Zn, Se) у сироватці крові. Виявлено зниження рівня мікроелементів та вітамінів у гострому періоді захворювання з неповним відновленням до періоду реконвалесценції. Показано ефективність корекції виявлених порушень препаратом "Мульти-табс<190> Малюк Максі". Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.514.1-52
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж24603 Пошук видання у каталогах НБУВ Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|