РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000178675<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Казмірчук В.  
Специфічна імунопрофілактика, імуномодуляція та імунореабілітація лізатами бактерій (IPC 19<190>) / В. Казмірчук // Ліки України. - 2005. - № 11. - С. 87-88. - укp.

Зазначено, що основна перевага бактеріальних препаратів перед іншими імунотропними препаратами полягає в їх специфічності, оскільки імунна відповідь завжди є специфічною. Використання препарату "IPC 19<190>" для специфічної профілактики й імунізації з одночасною активізацією чинників неспецифічної резистентності сприяє формуванню довготривалого поствакцинального імунітету. Препарат "IPC 19<190>" можна рекомендувати для широкого застосування у разі гострих респіраторних захворювань та профілактики рецидивів у випадку хронічних інфекцій дихальних шляхів. За наявності стрептококової та стафілококової інфекції, у випадку хронічного тонзиліту, у разі яких вищезгадана інфекція може виступати суперантигеном, окрім етіотропної (антибактеріальної) та патогенетичної терапії, рекомендовано проводити імуномодуляцію лізатами бактерій, зокрема "IPC 19<190>". З імунореабілітаційною метою призначення препарату "IPC 19<190>" показано: хворим, які лікувалися в стаціонарі з приводу бронхіту, пневмонії, гаймориту, отиту, стоматиту тощо; пацієнтам із патологією травного тракту після курсу етіотропної (антибактеріальної) та патогенетичної терапії як засіб імунореабілітації; дітям перед відвідуванням дитсадка, школи, а також зміною кліматичної зони (від'їздом на відпочинок); напередодні епідемій грипу; дітям, які часто хворіють у холодний період року.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р514.31-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16999 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського