РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000186163<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Сап'яненко О. О. 
Вплив високодисперсного кремнезему на фазові переходи в системі поліпропілен - кополіамід / О. О. Сап'яненко, П. П. Горбик, М. В. Цебренко, Л. С. Дзюбенко // Фізика і хімія твердого тіла. - 2007. - 8, № 2. - С. 352-356. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

За допомогою методів оптичної мікроскопії та диференціального термічного аналізу вивчено вплив пірогенного кремнезему з питомою поверхнею 308 <$E roman {м sup 2 "/" г}> на структуроутворення та фазові переходи в полімерних сумішах поліпропілен/кополіамід (ПП/КПА) зі співвідношенням ПП/КПА 30:70. Вміст кремнезему в композиті ПП/SiO2 складав 0,5; 1,0; 3,0 та 5 мас. %. Одержання мікроволокон базується на явищі специфічного волокноутворення, яке має місце за умови течії розплаву суміші полімерів під дією реологічних сил. Тоді один із компонентів (волокноутворювальний) утворює в масі іншого (матричного) полімеру безліч мікроволокон, строго орієнтованих в напрямку екструзії. Встановлено, що для процесів плавлення та кристалізації потрійних систем ПП/КПА/А-300 характерно звуження температурного інтервалу обох цих процесів у порівнянні з екструдатами індивідуальних полімерів та подвійними сумішами ПП/А-300. Має місце також зростання температур початку кристалізації та кристалізації, збільшення ступеня кристалічності ПП в потрійних системах у порівнянні з подвійною, визначеного за термограмами кристалізації розтопів сумішей. Зроблено висновок, що введення високодисперсного кремнезему слугує методом регулювання структуроутворення полімеру дисперсної фази у матричному компоненті.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26618 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського