РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000187708<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Євтух А. А. 
Емісійні властивості вуглецевих структурованих плівок / А. А. Євтух, М. І. Клюй, Л. А. Крушинська, Ю. А. Курапов, В. Г. Литовченко, А. М. Лук'янов, Б. О. Мовчан, М. О. Семененко // Укр. фіз. журн. - 2008. - 53, № 2. - С. 179-186. - Бібліогр.: 23 назв. - укp.

Експериментально досліджено фотолюмінесценцію (ФЛ) та електронну польову емісію (ЕПЕ) вуглецевих структурованих плівок, одержаних електронно-променевим осадженням графіту. Вуглецеві плівки осаджено на підкладки з Fe, Fe + Ti і Si. На кремнієві підкладки попередньо нанесено каталізатор (Fe) за допомогою методу електрохімічного осадження та після цього проведено низькотемпературний відпал. Основним технологічним параметром, що змінюэться у процесі осадження вуглецевих плівок, є температура підкладки. Для додаткового дослідження плівок використано сканувальну електронну мікроскопію та комбінаційне розсіяння світла. Виявлено інтенсивну ФЛ плівок, осаджених за низьких температур на Fe- і Fe + Ti-підкладки. З ростом температури осадження відбувається зменшення інтенсивності ФЛ і зсув основного піка в короткохвильовий бік. Спостережено ефективну ЕПЕ вуглецевих структурованих плівок, осаджених на кремнієву підкладку з каталізатором. Виявлено різке зростання емісійного струму та зменшення порогового електричного поля у випадку вуглецевих структурованих плівок, одержаних за температури <$E T~symbol У~400~symbol Р roman C>. Подальший низькотемпературний термічний відпал на повітрі призводить до суттєвого поліпшення параметрів ЕПЕ. Для пояснення одержаних експериментальних результатів із ФЛ та ЕПЕ запропоновано фізичну модель, яка припускає появу забороненої зони у вуглецевих мікро- та наноструктурах.


Індекс рубрикатора НБУВ: В372.6 + Ж619

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26988 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського