Муквіч О. М. Ефективність протирецидивних курсів мультипробіотиком "Апібакт" у дітей із захворюваннями органів травлення / О. М. Муквіч // Соврем. педиатрия. - 2007. - № 4. - С. 162-166. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.Вивчено ефективність включення мультипробіотика "Апібакт" у комплексну терапію дітей із захворюваннями органів травлення, асоційованими з дисбіозом кишечнику. Доведено, що проведення протирецидивних курсів терапії має позитивний вплив на стан здоров'я, фізичний розвиток та мікробний пейзаж кишечнику. Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.413.302-52
Шифр НБУВ: Ж24603 Пошук видання у каталогах НБУВ Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|