РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000192111<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Шалімов С. О. 
Оптимізація протипухлинної дії хіміотерапії при лікуванні тварин з трансплантованими пухлинами / С. О. Шалімов, О. В. Гладкий, І. І. Волченскова, Л. Ю. Гладка, Н. М. Майданевич, М. В. Нежина // Хірургія України. - 2008. - № 1. - С. 69-72. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Розглянуто застосування двох препаратів як потенційних лікарських засобів для хіміотерапії раку: нуклеоплату і Ербісолу. Схеми лікування тварин-пухлиноносіїв у варіантах моно- і комбінованої хіміотерапії відрізнялися між собою сумарною і разовою дозами, а також режимами введення. Експерименти проводили на самцях мишей, білої безпородної і лінії 357 В1, яким інокулювали пухлинні клітини саркоми-180 або меланоми В-16 згідно з методикою. На ранніх стадіях розвитку пухлинного процесу необхідно дотримуватися таких умов: найбільш ранні терміни початку лікування; розрахунок залежно від маси тіла курсової і разової доз для кожного компонента; мінімальні добові інтервали між уведенням разових доз; одночасне введення за поєднаного застосування нуклеоплату і Ербісолу. На пізніх стадіях препарати платини необхідно дозувати, залежно від маси пухлини, оскільки в дозах, розрахованих тільки на масу тіла, вони не здатні ефективно гальмувати розмноження пухлинних клітин. Терапевтичного ефекту, який оцінювали за подовженням терміну життя, можна досягти у разі використання лише Ербісолу, але його дозу, а можливо, і режим уведення варто змінити у порівнянні з тими, котрі дають позитивний ефект у разі використання препарату на більш ранніх стадіях розвитку пухлинного процесу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р56-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24001 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського