Муквіч О. М. Порівняльна оцінка впливу протирецидивних курсів мультипробіотика "Апібакт" на стан здоров'я та фізичний розвиток дітей / О. М. Муквіч // Перинатология и педиатрия. - 2008. - № 2. - С. 92-96. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.Проведено вивчення ефективності терапії з включенням продукту для спеціального дієтичного споживання мультипробіотика "Апібакт" з масовою часткою екстракту прополісу 1,5 % у дітей із захворюваннями органів травлення, асоційованими з дисбіозом кишечника. Доведено, що протирецидивні курси позитивно впливають на стан здоров'я, фізичний розвиток та мікробний пейзаж кишечника у таких хворих. Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.413-5
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж16694 Пошук видання у каталогах НБУВ Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|