Руденко А. Ф. Теоретичне та експериментальне обгрунтування інактивації Escherichia coli сублетальними концентраціями формальдегіду та пероксиду водню / А. Ф. Руденко, П. А. Руденко, А. А. Руденко, С. С. Кліменко // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад. - 2008. - № 2. - С. 164-168. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.Теоретично та експериментально обгрунтовано комбіноване застосування сублетальних концентрацій пероксиду водню (0,3 %) і формальдегіду (0,1 %) для інактивації Escherichia coli впродовж 12,8 год за температури <$E 37~symbol Р roman C>. Розроблено режим інактивації ешерихій, який дозволяє підвищити у 3,0 - 5,2 разів імуногенність антигенних препаратів, ніж у разі окремого застосування формаліну та пероксиду водню. Індекс рубрикатора НБУВ: П855.6
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|