РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000209487<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Родькин Д. И. 
Особенности применения энергетического метода идентификации двигателей переменного тока при псевдополигармонических сигналах / Д. И. Родькин // Електромех. і енергозберігаючі системи. - 2009. - Вип. 1. - С. 7-20. - Библиогр.: 15 назв. - рус.

Проаналізовано новий метод ідентифікації параметрів електричних машин на базі частотних принципів із використанням так званого псевдополігармонійного впливу, на відміну від відомих підходів, для яких необхідна фізична реалізація різночастотного або полігармонійного живлення агрегату, який ідентифікується. В запропонованому методі в основі використовується розкладання в ряд Фур'є синусоїдальних напруг і струмів статичного режиму на інтервалі, який відрізняється від періоду напруги мережі. Адекватність енергопроцесів під час синусоїдального живлення та за штучного (псевдополігармонічного) полігармонічного сигналу дозволяє за допомогою розробленого енергетичного методу визначити псевдопараметри схеми заміщення. Наближення періоду розкладання до періоду напруги мережі дозволяє за допомогою інтерполяційних методів визначити реальні параметри схеми заміщення з допустимою похибкою. Метод виключає використання дорогих перетворювальних пристроїв - джерел полігармонійної напруги, і за своєю суттю базується на комп'ютерних технологіях сучасного рівня і його можна використовувати у дослідницькій практиці та у різних галузях науки і техніки.


Індекс рубрикатора НБУВ: З261.2-01

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100119 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського