РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000213088<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Ашихмін А. В. 
Розроблення патерну налаштування мультимедійної системи / А. В. Ашихмін // Наук. зап. НаУКМА. Сер. Комп'ют. науки. - 2007. - Т. 73. - С. 18-23. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Зазначено, зо задача налаштування системи є типовою в розробленні більшості мультимедійних проектів. Головна ідея налаштування полягає в керуванні системою в реальному або відкладеному часі шляхом змінення значень системних параметрів. З одного боку, збільшення кількості керованих параметрів системи підвищує її гнучкість, з іншого - ускладнює керування. Ключовим є той факт, що розроблення розвиненої підситеми налаштування є досить складним і дорогим завданням, вирішення якого, тим не менш, завжди має схожі повторювані кроки. Отже, природним є питання автоматизації цього розроблення. Описано процес створення універсального патерну підсистеми налаштування. Патерн можна застосувати до будь-якого розроблення, що потребує керування в реальному часі або відкладеному режимі, але в першу чергу призначене для мультимедійних систем із оброблення графіки, аудіо- та відеосигналів. Патерн відповідає таким вимогам, актуальним у час стрімкого інформаційного розвитку, як цілісність, прозорість, гнучкість, масштабованість, модульність, автоматизація. Найціннішою та перспективною перевагою використання патерну є механізм автоматичної генерації інтерфейсу користувача за набором вхідних системних параметрів.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.685

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69184/Комп.н. Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського