РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000216071<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Амбарова Н. О. 
Фукозоглікани нирки щура: перерозподіл у динаміці постнатального онтогенезу та в процесі розвитку стрептозотоцин-індукованого цукрового діабету / Н. О. Амбарова, В. О. Антонюк, О. Д. Луцик // Клініч. анатомія та операт. хірургія. - 2009. - 8, № 1. - С. 15-21. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

З використанням п'яти фукозоспецифічних лектинів (ТРА, LLA, PFA, LABA та LASA) досліджено перерозподіл глікокон'югатів нирки щура в динаміці постнатального онтогенезу (1-ша, 20-та, 60-та, 120-та доба) та на 14-ту, 30-ту, 60-ту, 80-ту доби розвитку стрептозотоцин-індукованої діабетичної нефропатії. Постнатальний онтогенез супроводжувався накопиченням та генералізацією рецепторів усіх названих лектинів у складі цитоплазматичних та ядерних глікополімерів нефроцитів, клітин ниркових тілець; найбільш інтенсивний перерозподіл глікокон'югатів задокументовано у проміжку між 1-ю та 20-ю добами. Розвиток діабетичної нефропатії виражався редукцією фукозогліканів у складі паренхіматозних елементів нирки з одночасним контуруванням люменальної поверхні проксимальних та дистальних трубочок, збірних ниркових проток.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р415.160.23-29

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24159 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського