РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000216169<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Плахотна О. В. 
Характеристика циклів допоміжних репродуктивних технологій у безплідних пар з багаторазовими невдалими програмами залежно від числа анеуплоїдій в спермі / О. В. Плахотна, Ю. В. Кременська, В. Д. Зукін, І. О. Судома // Здоровье женщины. - 2009. - № 4. - С. 171-174. - Бібліогр.: 34 назв. - укp.

Однією з імовірних причин багаторазових невдалих спроб використання допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ) є хромосомні аномалії ембріонів, причиною чого можуть бути хромосомні поломки в сперматозоїдах. Досліджено показники програм ДРТ у пар із багаторазовими невдалими спробами запліднення in vitro (ЗІВ) і їх залежність від кількості хромосомних поломок у спермі. Оцінено 43 цикли ЗІВ з інтраклітинним уведенням сперматозоїда (ICSI) та культивуванням ембріонів до стадії бластоцисти. У частині випадків проводився передімплантаційний генетичний скринінг ембріонів. Дослідження рівня анеуплоїдій у спермі проведено з використанням методу флуоресцентної in situ гібридизації (FISH). За результатами цього дослідження всі програми розділено на дві групи: ті, в яких у чоловіків була підвищена кількість хромосомних анеуплоїдій (СпА), та з нормальними рівнями хромосомних поломок у спермі (СпН). У СпА-групі у порівнянні із СпН-групою частота настання вагітності на перенос (20,7 % проти 7,1 %) та частота імплантації (13,1 % проти 2,97 %) були достовірно вищими. Перенос ембріонів на стадії бластоцисти та використання передімплантаційного генетичного скринінгу в пацієнтів із групи СпА сприяє селекції хромосомно нормальних ембріонів, унаслідок чого підвищується частота настання вагітності.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р698.024 + Р712.54

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського