РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000220447<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Остапів Н. М. 
Ветеринарно-санітарне нормування технологій одержання молока за ДСТУ 3662-97 : Автореф. дис... канд. вет. наук: 16.00.06 / Н. М. Остапів; Львів. держ. акад. вет. медицини ім. С.З.Гжицького. - Л., 1999. - 19 c. - укp.

Виявлено, що бактерицидна фаза як така, коли мікроорганізми у молоці, одержаному за виробничих умов, не розмножуються, відсутня. Розмноження мікрофлори починається одразу ж після доїння корів та зливання молока у загальну ємкість. Швидкість розмноження залежить від рівня початкового мікробного обсіменіння молока, температури охолодження та його бактеріостатичних властивостей. З урахуванням цього явища визначено інтегровану триєдину санітарно-гігієнічну норму технологій одержання та первинного оброблення молока: мікробне число свіжонадоєного збірного молока - <= 80 тис., температура охолодження - + 5 +- 1 °C та зберігання за даної температури не довше 24 год. Також визначено мікробіологічні критерії ефективності санітарного оброблення обладнання для доїння корів: рівень мікробного обсіменіння поверхні, яка контактує з молоком, не більше 500/см2 при колі-титрі змивів > 1,0. Розроблено нормативний документ "Ветеринарно-санітарні норми технологій одержання та первинної обробки молока за вимогами ДСТУ 3662-97", а також запропоновано селективно-діагностичне живильне середовище для коліформ для визначення колі-титру молока та змивів з обладнання для доїння корів, яке більш чутливе в порівнянні з відомими середовищами такого класу.


Індекс рубрикатора НБУВ: П811.62,022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА306895 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського