РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000221069<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Діденко В. Й. 
Використання губчатої аутокістки з кістковим мозком в реконструктивно-пластичній хірургії ЛОР-органів. (Експериментально-клінічні дослідження) : Автореф. дис... д-ра мед. наук : 14.01.19 / В. Й. Діденко; АМН України. Ін-т отоларингології ім. О.С.Коломійченка. - К., 2002. - 49 c. - укp.

Розглянуто використання губчатої аутокістки з кістковим мозком у реконструктивно-пластичній хірургії ЛОР-органів з урахуванням їх біопластичних властивостей, досліджених за експериментальних і клінічних умов. Встановлено, що остеогенез, швидкість перебудови та приживлення губчатого аутотрансплантата залежать від вмісту у ньому кісткового мозку, і найбільш активно дані процеси тривають за 50 %-го вмісту кісткового мозку, що знаходиться у суцільному губчатому кістково-мозковому аутотрансплантаті. У 553-х хворих на хронічний середній отит, хронічний рецедивний фронтит, атрофічний риніт та озену проведено первинні та вторинні реконструктивно-пластичні операції на післяопераційних порожнинах у скроневій кістці, лобних пазухах, а також у порожнині носа. Віддалені позитивні результати одержано у 98,2 % хворих внаслідок операцій на вусі, 97,8% оперованих на лобних пазухах, 96,7 % у хворих на атрофічний риніт та у 82 % - на озену. Аутотрансплантація губчатої аутокістки, частково позбавленої кісткового мозку, дозволяє успішно вирішувати проблему морфологічної реабілітації післяопераційних порожнин, а також ефективно покращити та відновити порушену внаслідок патологічного процесу трофіку в тканинах прилеглих структур органа, їх специфічну та неспецифічну резистентність. Доведено, що це найважливіша перевага даного пластичного матеріалу перед усіма іншими, які використовувались для даних цілей до цього часу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р685.36-99

Шифр НБУВ: РА320510 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського