РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000222134<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Олефіренко О. О. 
Вплив кріодеструкції, екстрактів печінки і селезінки на відновні процеси в печінці при експериментальному цирозі : автореф. дис... канд. мед. наук : 14.01.35 / О. О. Олефіренко; НАН України. Ін-т пробл. кріобіології і кріомедицини. - Х., 2008. - 19 c. - укp.

Вперше проведено комплексне дослідження стану печінки щурів з експериментальним цирозом після лікування за допомогою дозованої кріогепатодеструкції або/і введення екстрактів кріоконсервованих фрагментів печінки та селезінки. Удосконалено метод фрактального аналізу, що застосовується для діагностики морфофункціонального стану печінки щурів з експериментальним цирозом. Вперше фрактальну розмірність використано як інтегральний показник ефективності лікувальної дії кріогепатодеструкції або/і введення екстрактів кріоконсервованих фрагментів печінки та селезінки у разі даної патології. Виявлено, що кріогепатодеструкція ініціює у порівнянні з ЕПС прискорений зворотний розвиток фіброзу та нормалізацію трабекулярної будови печінкової паренхіми щурів з експериментальним цирозом печінки. Вперше встановлено, що введення ЕПС щурам з експериментальним цирозом печінки стимулює ангіогенез і прискорення відновлення білоксинтетичної функції печінки, оціненої за рівнем альбуміну, а також нормалізацію її екскреторної функції, визначеної за рівнем білірубіну в сироватці крові експериментальних тварин. Вперше доведено ефективність і доцільність поєднання кріохірургічної гепатодеструкції та введення природної суміші регуляторних пептидів, які входять до складу екстрактів паренхіматозних органів, у процесі лікування експериментального цирозу у щурів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.510.40-29 + Е60*734.26-636-601.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА359152 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського