РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000222910<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Косован В. М. 
Відеоендоскопічні втручання в хірургічному лікуванні вузлової доброякісної патології щитоподібної залози : Автореф. дис... канд. мед. наук : 14.01.03 / В. М. Косован; Київ. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. - К., 2005. - 19 c. - укp.

Досліджено питання лікування доброякісної вузлової патології щитовидної залози з використанням відеоендоскопічних втручань. Оперовано 157 пацієнтів з вузловою доброякісною патологією щитовидної залози: 76-ти пацієнтам виконано відеоендоскопічні втручання. За цього відеоендоскопічні втручання з використанням трьохтроакарного доступу виконано 34-м хворим, з них 28-м - з застосуванням вуглекислого газу та 6-м - з використанням механічного ліфтингу. Відеоендоскопічні втручання з використанням відеоасистенції виконано 43-м пацієнтам у разі гемітиреоїдектомії. Вивчено можливість проведення відеоендоскопічних втручань з застосуванням запропонованих інструментів, пристроїв та методів, що дозволили знизити кількість інтра- та післяопераційних ускладнень. Ускладнення після відеоендоскопічних втручань зафіксовано у 6,5 %, з них післяопераційну кровотечу - в одному випадку (1,32 %), пошкодження зворотного гортанного нерва - в одному (1,32 %), набряки у ділянці операції - у 2-ох (2,63 %) та запальний інфільтрат - в одному випадку (1,32 %). Доведено, що відеоендоскопічні втручання у хворих з доброякісною вузловою патологією щитовидної залози дають змогу знизити частоту післяопераційних ускладнень у 1,3 рази, значно скоротити терміни перебування хворих у стаціонарі - у 2,2 рази, терміни трудової та соціальної реабілітації - 1,7 рази, а також значно поліпшити косметичні результати перенесеної операції.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.261.202.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА336617 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського