РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000226758<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Спахі О. В. 
Діагностка та хірургічне лікування вродженої непрохідності шлунку у дітей : автореф. дис... д-ра мед. наук / О. В. Спахі; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. - К., 2008. - 43 c. - укp.

Досліджено проблему покращання результатів лікування природженої непрохідності шлунка (ПНШ) у 393-х дітей віком від однієї доби до 15-ти років. З них 374 (95 %) дітей з природженим гіпертрофічним пілоростенозом (ПГПС) і 19 (5 %) - з рідкими видами ПНШ: атрезіями, мембранами та подвоєнням шлунка. Для проведення дослідження використано клінічні, лабораторні, рентгенологічні, ультразвукові, ендоскопічні, комп'ютерно-томографічні, морфологічні методи. Розроблено алгоритм діагностичного моніторингу ПНШ з поетапним використанням нових способів і всіх сучасних методів з урахуванням їх роздільної здатності. На підставі результатів вивчення безпосередніх і віддалених результатів використання загальноприйнятих методів лікування розроблено алгоритм прогнозування віддалених ускладнень ПГПС та запропоновано найбільш оптимальні способи передопераційного ведення та хірургічної корекції ПНШ, а саме: у разі атрезій шлунка - гастродуоденостомію за типом "кінець в кінець", за мембранозної непрохідності - видалення мембрани за J.Morton у модифікації Г.А.Баірова, за умов екзогастральних дуплікацій шлунка - видалення кісти без розтину просвіту шлунка. У випадку інтрамуральних подвоєнь ефективними виявлено методи видалення кісти з економною резекцією належної стінки або резекції шлунка за Більрот I у модифікації Tomoda. Для лікування ПГПС розроблено спосіб передопераційної підготовки та післяопераційного ведення хворих на основі ентерального зондового вигодовування. З метою профілактики віддалених ускладнень ПГПС запропоновано спосіб подвійної пілороміотомії. Наведено результати аналізу використання методів лапароскопічної техніки для хірургічного


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.457.465.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА358998 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського