РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000227651<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Мартинюк М. А. 
Економічна ефективність виробництва яловичини та шляхи її підвищення (на матеріалах господарств радіоактивно забрудненої зони Житомирської області) : Автореф. дис... канд. екон. наук : 08.06.01 / М. А. Мартинюк; Ін-т аграр. економіки УААН. - К., 1999. - 17 c. - укp.

Наведено основні результати комплексного дослідження та організаційних проблем виробництва яловичини на прикладі колективних сільськогосподарських підприємств зони радіоактивного забруднення Житомирщини. Обгрунтовано напрямки розвитку та ефективного функціонування підприємств на підставі організації повноцінної годівлі тварин, підвищення матеріальної зацікавленості товаровиробників у виробництві екологічно чистої продукції, впровадження інтенсивних технологій та удосконалення селекційно-племінної роботи, спрямованої на створення галузі спеціалізованого м'ясного скотарства, основним напрямком якої є промислове схрещування. Процес проведено у господарствах, що розводять худобу молочних порід і мають до 12 - 15 % маточного поголів'я, яке складає селекційну групу. Біологічний "Закон гетерозису" під час промислового схрещування дає ефект лише у випадку, якщо його використано як систему, що доповнює цілеспрямовану селекційну роботу в молочному та м'ясному скотарстві. Основним завданням селекційної роботи у м'ясному скотарстві є створення високопродуктивних стад з метою отримання високопродуктивних тварин, здатних за конкретних природно-кліматичних і технологічних умов інтенсивно рости та характеризуватися високим забійним виходом, давати високоякісну продукцію, а також пристосованих до місцевих умов та які мають високу плодючість.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.250 + У9(4УКР-4ЖИТ)325.250

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА307619 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського