РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000228341<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Онуфрієнко В. М. 
Електромагнітні поля диферінтегральних розподілів зарядів і струмів на топології фрактального середовища : Автореф. дис... д-ра фіз.-мат. наук : 01.04.03 / В. М. Онуфрієнко; Дніпропетр. нац. ун-т. - Д., 2004. - 32 c. - укp.

Створено нову теоретичну модель розподілів фрактально структурованих джерел електромагнітного поля, їх взаємодії з контурами, поверхнями та тілами, а також взаємодії фрактально структурованого середовища з електромагнітним полем. Розвинуто та впроваджено в сучасну радіофізичну науку нову парадигму фрактальної електродинаміки, побудованої на узагальненні фізичних властивостей інтегродиференціальних розподілів зарядів і струмів у фрактальному середовищі. Доведено можливість розв'язання за допомогою засобів фрактального аналізу нової задачі сучасної інтегродиференціальної структури сингулярних розподілів на топології множин фізичних зарядів (елементів струмів) зі складною (фрактальною) локальною будовою. Показано можливість інтегродиференціального визначення міри Хаусдорфа фрактального носія заряду (струму) шляхом застосування відображення у вигляді ортогонального проектування <$Ealpha>-вимірного фракталу, навантаженого зарядом (струмом) на <$ER symbol Т> з густиною <$Eq sup {( alpha )}>, на діаметр розглядуваної множини. Доведено, що рівняння Максвелла в інтегральній або диференціальній формі з залежностями від часу чи стаціонарні, з застосуванням математичного диференціального апарату та у разі зведення задач з особливостями до класичних задач з гладкими межами можуть розглядатись для моделювання електричного та магнітного полів у фрактальному середовищі зі звичайними зарядами та струмами або електричного та магнітного полів у однорідному середовищі з фрактальними зарядами та струмами. Для опису відображення (проекцій) фрактально структурованої множини точок на гладкий контур уперше введено поняття


Індекс рубрикатора НБУВ: В313.224 в641.8,022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА334890 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського