РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000228735<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Телегін Д. Є. 
Епідеміологічні та клініко-імунологічні особливості гепатиту Дельта в західному регіоні України : Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.13 / Д. Є. Телегін; Львів. держ. мед. ун-т ім. Д.Галицького. - Л., 1999. - 22 c. - укp.

Викладено результати серологічних та клініко-епідеміологічних досліджень поширеності гепатиту дельта у західному регіоні України серед 932 хворих на різні форми гепатиту В. На прикладі 94 випадків гепатиту дельта визначено особливості імунопатогенезу та клінічного перебігу хвороби при різних рівнях реплікативної активності вірусів та в залежності від специфічної реактивності лімфоцитів до антигенів вірусу гепатиту В (HBV) та вірусу гепатиту дельта (HDV). Встановлено, що за частотою виявлення HDVAb (11,3 %) Західноукраїнський регіон відноситься до зони низької ендемічності. Найбільш інфікованими є хворі з онкогематологічною патологією (17,5 %) та пацієнти гемодіалізу (16 %). Клінічному перебігу дельта коінфекції притаманні коротший інкубаційний період, висока частота загострень та часта незавершеність інфекційного процесу на 6-му місяці його перебігу. Для дельта коінфекції є характерним швидкий розвиток сенсибілізації лімфоцитів до антигенів HBV. Тяжкі варіанти гепатиту дельта, як правило, супроводжуються імунологічною толерантністю або пізньою реактивністю до HBsAg, HBeAg та HDAg. Одночасна реплікація HBV та HDV при гепатиті дельта супроводжується найбільш значним порушенням у субпопуляційному складі лімфоцитів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р514.16-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА307258 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського