РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000228971<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Лозинський Р. М. 
Етнічний склад міського населення Галичини (історико-географічне дослідження) : Автореф. дис... канд. геогр. наук: 11.00.02 / Р. М. Лозинський; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. - Л., 2000. - 17 c. - укp.

Досліджено процес формування та динаміки етнічного складу міських поселень Галичини від часу виникнення перших міст і до наших днів. Етнічний склад міського населення проаналізовано в контексті розвитку міської мережі на території краю, в контексті її розвитку водночас як невід'ємної частини української етнічної території та окремої історико-географічної області. На підставі аналізу взаємодії двох даних процесів визначено й охарактеризовано основні періоди та етапи розвитку етнічного складу міського населення Галичини. Встановлено, що найважливішими чинниками, які визначали етнічний склад міського населення були політичний (і, передусім, - політико-адміністративний статус краю) та економічний фактор. На розвиток етнічного складу міського населення також суттєво вплинули загальний характер, рівень і темпи урбанізації краю, чисельність і густота сільського населення на території Галичини, особливості територіальної структури міської мережі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т52(23=УКР6А/я)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА311647 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського