РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000230521<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Михальська О. М. 
Збереженіть плодів томата різних генотипів залежно від температурних умов та стиглості : Автореф. дис... канд. с.-г. наук : 05.18.03 / О. М. Михальська; Нац. аграр. ун-т. - К., 2005. - 20 c. - укp.

Наведено результати досліджень стосовно збереженості плодів томата різних генотипів залежно від температурних умов та стиглості. Установлено, що плоди томата з генами "лежкості" повільніше дозрівають та зберігають свої товарні властивості протягом 60 - 90 днів. За результатами досліджень установлено, що збереженість плодів, природна стійкість їх щодо хвороб під час зберігання залежать від генетичних особливостей сорту та метереологічних умов вегетаційного періоду. Виявлено, що сорт Мобіл є найменш стійкий стосовно хвороб та непридатний для тривалого зберігання. Установлено, що хімічний склад томата та його зміни у процесі зберігання залежать від генетичних особливостей сорту, ступеня стиглості та строків зберігання. Вивчено вплив способів післязбирального дозрівання на поживну цінність плодів. Визначено оптимальний ступінь стиглості для їх закладання на зберігання.


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.61-48

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА337342 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського