РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000231627<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Кравець О. В. 
Клініко-епідеміологічні особливості мікроспорії дітей у сучасних умовах та розробка нових методів терапії : Автореф. дис... канд. мед. наук : 14.01.20 / О. В. Кравець; АМН України. Ін-т дерматології та венерології. - Х., 2002. - 19 c. - укp.

Проведено епідеміологічний аналіз захворюваності на мікроспорію, обумовлену M. canis, на території Донецька, що дозволило знайти закономірність сезонних коливань захворюваності та джерела її поширення. У 30,4 % хворих виявлено атипічні (нагнійну, інфільтративну, ексудативну та інші) клінічні форми мікроспорії, оцінено значення їх своєчасної діагностики в епідеміології мікозу. Уперше виявлено культурально-морфологічні особливості M. canis за умов росту на різних живильних середовищах для діагностики дерматофіта. Під час комплексного клініко-мікробіологічного обстеження хворих виявлено моноінфекцію M. canis в 65 %, змішану - у 35 %. Установлено нові аспекти взаємодії грибкових асоціацій у разі мікроспорії волосистої частини голови та гладкої шкіри. Показано фунгістатичну дію низькоінтенсивного лазерного випромінювання на ріст культур M. canis. Установлено вірогідне підвищення IgE в крові хворих на мікроспорію, а також пригнічення експресії мононуклеарами крові маркерів зрілих Т-лімфоцитів, Т-хелперів-індукторів, зниження відношення CD-4/CD-8, що відображає пригнічення протимікотичного клітинного імунітету. Розроблено комплексний метод лікування хворих на мікроспорію з використанням черезшкірного лазерного опромінювання крові, а також осередків ураження шкіри, запропоновано диференційний підхід до лікування хворих на різні форми мікроспорії.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.601.121.2-3

Шифр НБУВ: РА321216 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського