РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000234763<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Ковальська І. О. 
Лікування гострого панкреатиту з пріоритетом збереження екзо- і ендокринної функцій підшлункової залози : автореф. дис... д-ра мед. наук / І. О. Ковальська; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. - К., 2006. - 33 c. - укp.

З використанням результатів аутопсійного та прижиттєвого морфологічного дослідження розроблено нову клініко-морфологічну класифікацію гострого некротичного панкреатиту (ГНП). Визначено роль фібриногену як маркера тяжкості ГНП, а також роль рівня фібринонектину як маркера наявності інфікування панкреатичного некрозу (ПН). З'ясовано роль функціональної недостатності печінки у патогенезі ГНП, а також роль тонкогольчастих пункцій під контролем ультрасонографії у визначенні лікувальної тактики у разі ГНП. Доведено патогенетичне значення використання низькомолекулярних гепаринів ("Еноксипарин") за умов комплексного лікуання хворих на ГНП з метою корекції порушень системи гемостазу, мікроциркуляції та збереження життєздатності клітин підшлункової залози (ПЗ). Доведено роль больового синдрому у патогенезі панкреатичного некрозу та значення селективної паравербальної хімічної денервації змішаних спінальних нервів за комплексного лікування та з метою запобігання прогресуванню ураження паренхіми ПЗ. Визначено роль рекомбінантного інтерлейкіну-2 й імуноглобуліну нормального людини у профілактиці інфікування ГНП і зниженні летальності. Визначено роль і запропоновано алгоритм ранніх малоінвазивних оперативних втручань за ГНП біліарного генезу. Оцінено роль та доведено ефективність мінімально травматичних оперативних втручань (секвестректонії) та закритого дренування з пролонгованим лаважем для максимального збереження функцій ПЗ за гострого панкреатиту.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.465.601.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА355536 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського