РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000234768<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Гурська М. В. 
Лікування загрози переривання вагітності у жінок з лейоміомою матки : Автореф. дис... канд. мед. наук / М. В. Гурська; Ін-т педіатрії, акушерства та гінекології АМН України. - К., 2007. - 21 c. - укp.

Установлено, що у більшості вагітних з лейоміомою матки має місце загроза переривання вагітності, частіше в I і II триместрах. Вивчено гормональні зміни в організмі та виявлено підвищення вмісту естрадіолу та пролактину, зниження хоріонічного гонадотропіну та прогестерону у крові. Відзначено зміни психоемоційного стану вагітних (тривогу, напруженість, зниження стресостійкості) та нейроендокринної адаптації (підвищення стреслімітувального та стресреалізуючого гормонів), що може мати значення для розвитку загрози переривання вагітності. Показано, що кількість та розташування лейкоматозних вузлів у матці, особливо відносно проекції плаценти, мають значення для розвитку цього ускладнення. Особливо несприятливими є множинна лейоміома та розташування плаценти у проекції лейоматозного вузла. Всі ці визначені зміни можуть вплинути на подальший перебіг вагітності та пологів, розвиток плацентарної недостатності, гіпоксії плода та підвищення перинатальної смертності. Запропоновано метод прогнозування можливості розвитку загрози переривання вагітності у жінок з лейоміомою матки, який може виристовуватися під час планування вагітності, а також за умов нагляду за жінкою з ранніх термінів вагітності. Наведено новий метод лікування загрози переривання вагітності для жінок з лейоміомою матки, спрямований на ліквідацію несприятливих гормональних змін в організмі та нормалізацію психоемоційного стану жінок.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216.56-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА350242 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського