РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000236602<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Казарінова Н. Л. 
Методи і засоби синтезу цифрових елементів та пристроїв на основі ізоморфізму логічних та кусково-постійних функцій : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.13.05 / Н. Л. Казарінова; НАН України. Ін-т пробл. моделювання в енергетиці ім. Г.Є.Пухова. - К., 2002. - 18 c. - укp.

Розроблено методи та засоби оптимізації цифрових блоків на базі ізоморфізму логічних і кусково-постійних функцій та застосування їх для проектування, зокрема, комбінаційних схем цифрових автоматів на базі спільного використання альтернативних і класичних форм представлення логічних функцій (ЛФ). Доведено технічну доцільність використання у проектуванні цифрових пристроїв обчислювальної техніки альтернативних форм представлення (ФП) ЛФ, зокрема, програмованих логічних матриць. Досліджено вплив схемного ускладнення елементів підсумовування кон'юкцій в альтернативних ФП у порівнянні з елементами OR для класичної форми представлення. Доведено розширення зони доцільності використання оптимізованої форми представлення (ОФП) зі збільшенням n-числа аргументів ЛФ. Встановлено, що за будь-якої розумної міри схемного ускладнення елемента альтернативного підсумовування завжди існує число аргументів, за яким використання ОФП вважається доцільним. Обгрунтовано шляхи подальшої оптимізації структури елементів і пристроїв обчислювальної техніки на підставі сумісного використання класичної та альтернативних форм представлення як єдиної оптимізованої форми уявлення, що забезпечує істотне скорочення складності реалізації.


Індекс рубрикатора НБУВ: З972-02

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА318105 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського