РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000238133<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Никитюк Т. В. 
Моделювання та аналіз впливу обміну речовиною на хімічну еволюцію галактик та їх оточення : Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук / Т. В. Никитюк; НАН України. Голов. астрон. обсерваторія. - К., 2006. - 20 c. - укp.

Проведено дослідження впливу обміну речовиною на хімічну еволюцію галактик та на хімічний склад міжгалактичного газу, що оточує галактики. Розглянуто можливість формування гало галактик шляхом злиття фрагментів. Обгрунтовано припущення, що зоряне населення гало галактики є сумішшю зір, які утворились в окремих фрагментах до їх злиття. У межах даного сценарію розраховано хімічну еволюцію фрагментів, що зливаються, та одержано функції металічності зір поля гало та кулястих скупчень для 7-ми галактик, включаючи нашу Галактику. Досліджено хімічну еволюцію диску Галактики у межах відкритої двозонної моделі хімічної еволюції галактики. Розраховано Галактичну еволюцію магнію, кремнію, кисню та заліза для тонкого та товстого дисків Галактики, а також функцію металічності для тонкого диску. Одержано параметри історії зоретворення для тонкого та товстого дисків Галактики. Виявлено, що акреція газу на диск відіграє важливу роль у виникненні різниці між хімічними характеристиками тонкого та товстого дисків Галактики. На підставі аналізу значень стовпцевої густини та червоного зміщення для ліній водню та металів у хмарах <$Eroman Ly alpha>-лісу та систем з абсорбцією металів у діапазоні значень червоного зміцнення z від 0 до ~ 4,3 у напрямку на 19 квазарів показано, що попередники галактик можуть відігравати важливу роль у збагаченні металами міжгалактичного газу.


Індекс рубрикатора НБУВ: В675.5в641.8,022 + В682в641.8,022

Шифр НБУВ: РА342654 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського