РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000240031<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Рюмін В. В. 
Наплавочний матеріал для відновлення зношених стрілочних переводів рейкової колії й усунення ливарних дефектів траків гусеничних машин : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.02.01 / В. В. Рюмін; Харк. нац. автомоб.-дор. ун-т. - Х., 2002. - 19 c. - укp.

Розроблено наплавний матеріал для відновлення деталей, виготовлений зі сталі 110Г13Л, що експлуатуються за умов інтенсивного ударно-абразивного зносу з високими контактними навантаженнями. На підставі проведених досліджень системи легування Fe-C-Mn-Cr-Si визначено хімічний склад наплавного металу. Оптимізовано вміст запропонованого матеріалу вуглецем, марганцем і хромом, завдяки чому підвищено схильність аустенітної матриці до деформаційного мартенситного перетворення, протікання якого поряд із наклепом є додатковим фактором його зміцнення під впливом контактних навантажень. Досліджено вплив контактних навантажень на структуру наплавленого металу. Виявлено, що деформаційне мартенситне перетворення починається за <$Eepsilon> = 20 - 25 %. Це істотно підвищує схильність наплавленого металу до зміцнення під впливом контактних навантажень та його зносостійкість у порівнянні з існуючими аналогами. Для одержання наплавленого металу запропонованого складу створено наплавний матеріал (металевий покритий електрод).


Індекс рубрикатора НБУВ: О211-083.581.30 + О336.77-060.11-7 + К722.541.56

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА317721 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського