РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000240276<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Гінзбург В. Г. 
Наукове обгрунтування ведення жінок зі звичною втратою плоду, профілактика перинатальних ушкоджень з метою збереження репродуктивного здоров'я : Автореф. дис... канд. мед. наук / В. Г. Гінзбург; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. - К., 2006. - 23 c. - укp.

Обгрунтовано шляхи удосконалення якості перинатальної допомоги жінкам зі звичним невиношуванням вагітності (ЗНВ), що зумовлене антифосфоліпідним синдромом (АФС) та генітальним герпесом (ГГ), гіперандрогенією, хронічним запаленням геніталій. Показано, що застосування регуляторів нейромедіаторного обміну, глюкокортикоїдних препаратів для лікування хворих з гіперандрогенією (ГА) залежно від генезу захворювання дозволило досягнути відновлення системи репродукції у 35,5 % хворих. Встановлено, що основною причиною розвитку прееклампсії у пацієнток з невиношуванням вагітності є аутоімунний процес в організмі матері, який супроводжується значним порушенням стану фетоплацентарного комплексу (ФПС), гемостазіологічних показників, що впливає на процес розвитку та росту плода. Розроблено прогностичну програму визначення ризику виникнення пізніх гестозів у вагітних з АФС на підставі вивчення ролі аутоімунних механізмів та уточнення рівня антифосфоліпідних антитіл (АФА) та антитіл до <$Ebeta sub 2> ГП-1 у формуванні груп високого ризику розвитку прееклампсії. Показано, що проведення перинатального аудиту позитивно впливає на зменшення гінекологічної захворюваності, акушерських і перинатальних ускладнень, що дозволяє зберегти репродуктивне здоров'я пацієнток.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.218.12

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА346589 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського