РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000241612<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Кецкало В. В. 
Обгрунтування елементів технології вирощування салату посівного у Правобережному Лісостепу України : автореф. дис... канд. с.-г. наук : 06.01.06 / В. В. Кецкало; Нац. аграр. ун-т. - К., 2008. - 18 c. - укp.

Досліджено сортимент вітчизняних та інтродукованих сортів та запропоновано нові елементи технології вирощування салату посівного за умов центальної частини Правобережного Лісостепу України без застосування зрошування. Експериментально встановлено, що сорти салату посівного головчастої різнолистості більш урожайні, ніж листкові. Проведено економічне й біоенергетичне оцінювання нових елементів технології вирощування салату посівного. Доведено доцільність вирощування розсади салату головчастого в касетах з розміром чарунок <$E4~ times ~4~ roman см> за сівби насіння у II декаді березня та висаджування розсади у відкритий грунт у III декаді квітня, що забезпечує підвищення врожайності у порівнянні з розсадою, вирощеною традиційним способом на 5,3 - 20,2 т/га залежно від сорту. У середньому за 2005 - 2007 рр. вищу урожайність одержали у разі застосування стрічкових схем - 26,1 - 59,7 т/га (<$E(20~+~50)~ times ~20~ roman см> - 143 тис. шт./га), 26,0 - 53,2 т/га (<$E(40~+~40~+~60)~ times ~20~ roman см> - 111 тис. шт./га), залежно від сорту салату посівного головчастої та листкової різновидностей. Виявлено, що серед широкорядкового способу найкращою була схема розміщення рослин <$E45~ times ~20~ roman см> (111 тис. шт./га) - 19,7 - 52,3 т/га.


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.41-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА362131 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського