РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000242030<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Тернавський А. Г. 
Обгрунтування прийомів технології вирощування огірка на вертикальній шпалері у Лісостепу України : автореф. дис... канд. с.-г. нак / А. Г. Тернавський; Нац. аграр. ун-т. - К., 2008. - 20 c. - укp.

Вивчено сортимент вітчизняних і зарубіжних сортів і гібридів <$Eroman F sub 1>. Обгрунтовано прийоми технології вирощування огірка на вертикальній шпалері у Лісостепу України за краплинного зрошення. Для умов Лісостепу України за такого зрошення у разі вирощування рослин на вертикальній шпалері найбільш урожайними з високою якістю плодів є гібриди "Кріспіна <$Eroman F sub 1>", "Самородок <$Eroman F sub 1>", "Аякс <$Eroman F sub 1>", та сорт "Джерело". Доведено перевагу строку сівби насіння 25 квітня. Приріст урожайності товарних плодів від застосування раннього строку сівби у порівнянні зі строком 5 травня становив 4,8 - 11,8 т/га. Установлено, що розміщення 71,4 тис. рослин/га за схемою <$E140~ times ~10~ roman см> є оптимальним. У середньому за три роки за такої схеми врожайність товарних плодів огірків становила 45,9 т/га. Доведено, що найбільш ефективним мульчуючим матеріалом є чорна поліетиленова плівка, яка створює сприятливі температурні умови у грунті, внаслідок чого у фазу плодоношення рослини вступають раніше та забезпечується більш високий ранній врожай, а також врожайність товарних плодів. Основні результати досліджень пройшли виробниче випробування та рекомендовані для застосування у виробництві.


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.71-4(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА356251 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського