РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000242754<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Любченко О. В. 
Озонотерапія у комплексному лікуванні гострих запальних захворювань м'яких тканин щелепно-лицьової ділянки у дітей : Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.22 / О. В. Любченко; Ін-т стоматології АМН України. - О., 2004. - 18 c. - укp.

Уперше розроблено спосіб комплексного лікування гострих гнійно-запальних захворювань щелепно-лицьової ділянки у дітей з застосуванням місцевої озонотерапії, який дає змогу зменшити частоту ускладнень, покращити мікробіологічні, імунологічні та біохімічні показники, прискорити темпи очищення та регенерації рани, динаміку поліпшення клінічних симптомів, тобто одержати позитивний ефект. Вивчено антибактеріальні властивості озонованої дистильованої води з концентрацією озону 5 мг/л у відношенні S. aureus, E. coli, Kl pneumoniae та проведено порівняльний аналіз дії на ті самі культури 1 %-го розчину перекису водню. Установлено, що репаративні процеси в гнійній рані за умов застосування місцевої озонотерапії відбуваються інтенсивніше, ніж у разі лікування за традиційними методами. Установлено, що місцева озонотерапія сприяє швидшому очищенню рани від гнійно-некротичних тканин, зниженню запальної інфільтрації та набряку в оточуючих тканинах, а також прискоренню утворення грануляційної тканини та епітелізацію рани. Проведено порівняльну оцінку ефективності лікування гострих гнійно-запальних захворювань щелепно-лицьової ділянки з застосуванням у комплексному лікуванні місцевої озонотерапії та за традиційною методикою. Виявлено, що за умов використання озонотерапії відбувається прискорення клінічного одужання та скорочується термін перебування на стаціонарному лікуванні на <$E4~ symbol С ~1,3> ліжко-днів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.661.3-5

Шифр НБУВ: РА333001 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського