РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000243083<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Войташенко Д. П. 
Оптимізація елементів технології вирощування амаранту зернового напрямку в умовах південного Степу України : автореф. дис... канд. с.-г. наук / Д. П. Войташенко; Держ. вищ. навч. закл. "Херсон. держ. аграр. ун-т". - Херсон, 2008. - 16 c. - укp.

Вирішено питання стосовно оптимізації основних елементів технології вирощування зернового амаранту. За результатами дослідження визначено вплив строку, способу сівби, норми висіву, зрошення та мінеральних добрив на процеси росту та розвитку рослин амаранту, його врожай і якість зерна, показники економічної та енергетичної ефективності вирощування цієї культури. Одержано дані щодо планування врожаю з урахуванням умісту елементів живлення у грунті за умов природного зволоження та під час зрошення. Для одержання високої врожайності зерна амаранту з максимальним виходом протеїну й олії, а також найбільшого чистого прибутку за умов південного Степу України на темно-каштановому середньосуглинковому грунті рекомендовано проводити сівбу культури за температури <$E18~-~20~ symbol Р roman C> у шарі грунту 0 - 10 см; використовувати широкорядний спосіб сівби з шириною міжрядь 60 см і нормою висіву 2,25 млн шт./га схожого насіння; визначати норму мінеральних добрив з урахуванням вмісту елементів живлення у грунті та запланованого рівня врожаю, а також проводити вегетаційні поливи у фазі бутонізації та цвітіння за зниження вологості до 70 - 75 % HB у шарі грунту 0 - 70 см.


Індекс рубрикатора НБУВ: П214.19-4 амарант

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА335292 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського