РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000245060<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Гончарук Н. П. 
Особливості ведення вагітності та пологів у жінок із передчасним розривом плодових оболонок при недоношеній вагітності : автореф. дис... канд. мед. наук / Н. П. Гончарук; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. - К., 2008. - 22 c. - укp.

На підставі результатів порівняння мікробіоценозів цервікального каналу в жінок з нормальним перебігом недоношеної вагітності, ускладненої передчасним розривом плодових оболонок (ПРПО), виявлено значні відмінності у їх кількісному та якісному складі. З'ясовано, що у цих жінок цервікальний канал значно заселений аеробними бактеріями, вірусами, простійшими та дріжджовими грибами. В імунопатогенезі ПРПО за недоношеної вагітності виявлено дисбаланс цитокінів, які продукуються активованими Т-хелперами I та II типів: виявлено тенденцію до підвищення продукції інтерлейкіну-2 (ІЛ-2) та значне зниження синтезу цитокінів з супресивними властивостями ІЛ-4 та ІЛ-10, що свідчить про активацію Т-хелперів I типу та пригнічення гуморального типу імунної відповіді, зумовленого активністю Т-хелперів II типу. На підставі даних, одержаних внаслідок дослідження рівня антифосфоліпідних антитіл, зокрема кардіоліпіну, у обстежених не виявлено класичного АФС та встановлено підвищення рівня антикардіоліпінових антитіл класів імуноглобуліну G (IgG) і IgM, що є свідченням напруження імунітету та наявності імунозапальних реакцій. За результатами досліджень показано, що очікувальна тактика ведення вагітності, ускладненої ПРПО, має позитивні переваги у порівнянні з активною тактикою, а саме: сприяє зростанню гестаційного терміну вагітності, дозріванню шийки матки, що зменшує травматизм у пологах у матері та плода, а також частоту розвитку респіраторного дистрес синдрому плода прямо пропорційно тривалості безводного періоду. Не виявлено негативного впливу збільшення його тривалості на частоту гнійно-септичних ускладнень у матері та плода.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.219 + Р716.228

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА357940 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського