РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000245277<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Оксіюк В. Г. 
Особливості епідемічного процесу дифтерії та шляхи удосконалення заходів специфічної профілактики : Автореф. дис... д-ра мед. наук: 14.02.02 / В. Г. Оксіюк; Київ. НДІ епідеміології та інфекц. хвороб ім. Л.В.Громашевського. - К., 1999. - 34 c. - укp. - рус.

Дисертація присвячена визначенню та дослідженню закономірностей епідемічного процесу дифтерії в Україні в передепідемічний та епідемічний періоди. Проведено комплексний аналіз якісних характеристик дифтерійного процесу (захворюваність, бактеріоносійство, смертність, летальність, рівень колективного імунітету, загалом, в сільській та міській місцевостях, в різних вікових групах, в різних регіонах). Отримані результати дозволили обгрунтовано охарактеризувати епідемічну ситуацію з дифтерії в Україні наприкінці XX століття та виявити головні чинники, що сприяли виникненню епідемії. Визначені вікові групи підвищеного епідемічного "ризику" та регіональні особливості епідемічного процесу. Встановлено, що рівень популяційного імунітету до дифтерії є одним з головних чинників, який визначає особливості епідемічного процесу дифтерії та форми її перебігу від клінічного захворювання до безсимптомного бактеріоносійства. На основі проведених досліджень здійснена комплексна оцінка імунологічної та епідеміологічної ефективності вакцинопрофілактики дітей та дорослих в залежності від схем імунізації, віку щеплених та застосування різних за антигенним навантаженням препаратів. Одержано нові дані щодо залежності стану поствакцинального протидифтерійного імунітету від функціональної активності клітинної ланки системного імунітету та імуногенетичних особливостей організму щеплених.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р194.23

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА304752 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського