РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000245536<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Воронцова Л. Л. 
Особливості окислювального стресу та стан імунної системи у онкологічних хворих в залежності від методу та результатів лікування : автореф. дис... д-ра мед. наук / Л. Л. Воронцова; Харк. нац. мед. ун-т. - Х., 2008. - 36 c. - укp.

Наведено патогенетичне обгрунтування вибору спеціальних методів лікування й активаційної терапії з використанням антигомотоксичних препаратів онкологічних хворих. Вивчено особливості окиснювального стресу на етапах: доопераційному та проведення променевої, комбінованої й активаційної терапії антигомотоксичними препаратами. Визначено роль різних ланок вільнорадикального окиснювання у механізмі формування альтернативних варіантів метаболічних шляхів у разі онкопатології. За цього виявлено 8 типів порушень окиснювального гомеостазу, кожний з яких домінує на певних етапах онкопроцесу та залежить від проведеного лікування. Показано зв'язок між виявленими на доопераційному етапі типами порушень окиснювального гомеостазу та подальшим перебігом онкопроцесу (безрецидивного чи ускладненого). Установлено, що у хворих з безрецидивним перебігом захворювання незалежно від одержаного лікування окисна модифікація білків є провідним патогенетичним механізмом окиснювальної деструкції. У хворих з ускладненим перебігом захворювання провідним патогенетичним механізмом окиснювального стресу є перекисне окиснення ліпідів на тлі збільшення активності каталази, вмісту церулоплазміну та вітаміну A з подальшим приєднанням окисної модифікації білків. На підставі одержаних результатів обгрунтовано індивідуальний підбір лікування, спрямований на збільшення безрецидивного періоду після проведення операції.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р56-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА358232 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського