РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000245621<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Беседіна А. С. 
Особливості перебігу гепаторенального синдрому у хворих на хронічну серцеву недостатність та методи лікування : автореф. дис... канд. мед. наук / А. С. Беседіна; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. - К., 2008. - 20 c. - укp.

Обгрунтовано можливість підвищення ефективності лікування хворих на хронічну серцеву недостатність (ХСН) з гепаторенальним синдромом (ГС) шляхом застосування комплексної терапії з використанням гепатопротектора глутаргіну та магнітотерапії. Проаналізовано результати обстеження 115-ти хворих на ХСН з ГС різного ступеня тяжкості, визначено показники функції печінки та нирок, систем імунітету, гемостазу, перекисного окиснення ліпідів - антиоксидантного захисту, встановлено ефективність застосування традиційної (базисної) терапії та розробленої програми лікування. Вивчено клініко-патологічні особливості формування ХСН з ГС на підставі клініко-лабораторних та інструментальних досліджень залежно від тяжкості перебігу захворювання та віку хворих. З'ясовано, що симптоми ураження гепатобіліарної системи та функції нирок підвищуються у разі наростання ХСН. Виявлено розбалансованість та автоагресію імунного гомеостазу, а також дисбаланс між судинно-тромбоцитарною, коагуляційною, антикоагуляційною та фібринолітичною ланками системи зсідання крові. Доведено, що застосування запропонованої комплексної терапевтичної програми хворим на ХСН з ГС з використанням глутаргіну та магнітотерапії покращує клінічні результати лікування, функцію печінки та нирок, зменшує функціональний клас ХСН і потребу в медикаментах.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.09-5 + Р413.5-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА357971 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського