РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000245682<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Єльська С. М. 
Особливості перебігу і ведення вагітності та пологів у жінок з прееклампсією на тлі патологічного рівня антифосфоліпідних антитіл : Автореф. дис... канд. мед. наук : 14.01.01 / С. М. Єльська; Донец. держ. мед. ун-т ім. М.Горького, НДІ мед. пробл. сім'ї. - Донецьк, 2005. - 22 c. - укp.

Досліджено проблеми удосконалення діагностики та підвищення ефективності лікування прееклампсії на тлі автоімунних порушень, зниження частоти її тяжких форм, перинатальної захворюваності та смертності у вагітних з патологічним рівнем антифосфоліпідних антитіл (АФА) на базі розробки нових патогенетично обгрунтованих підходів до комплексної терапії з застосуванням плазмаферезу. За результатами імунологічних досліджень установлено у вагітних з прееклампсією високого ризику наявність антитіл до фосфоліпідів, <$Ebeta>2-глікопротеїну I і вовчакового коагулянту (ВА) у <$E52,67~ symbol С ~2,88~%> випадків. Зазначено, що визначення ВА в <$E45,57~ symbol С ~3,96~%> спостережень за прееклампсії середнього та тяжкого ступеня дає змогу вважати ВА маркером тяжкої прееклампсії на тлі антифосфоліпідного синдрому (АФС). Сполучення позитивності щодо АФА і/чи ВА відзначено у 25,0 % випадків, за цього спостерігалась тяжка або довгострокова триваюча прееклампсія, рівні АФА прогресивно зростали відповідно ступеня тяжкості прееклампсії. Зауважено, що патологічний вплив АФА на ендотелій судин у жінок з прееклампсією у сполученні з автоімунними розладами проявлявся гіперкоагуляцією у всіх ланках системи гемостазу, яка прогресивно зростала з перебігом вагітності та відповідно до ступеня тяжкості прееклампсії. Як особливості перебігу вагітності у жінок з патологічним рівнем АФА і позитивною реакцією на ВА виявлено: загрозу переривання вагітності, первинну фетоплацентарну недостатність, синдром затримки внутрішньоутробного розвитку.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.213.026-52 + Р716.230.26-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА338617 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського