РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000246128<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Покляцький А. Г. 
Особливості утворення та методи запобігання оксидних включень у швах при зварюванні алюмінієвих сплавів пульсуючою дугою : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.03.06 / А. Г. Покляцький; НАН України. Ін-т електрозварювання ім. Є.О.Патона. - К., 2003. - 21 c. - укp.

Встановлено, що застосування зварювання пульсуючою дугою разом з додатковим захистом нижньої частини стику аргоном забезпечує одержання якісних з'єднань навіть за умов інтенсивного окиснення зварюваних кромок за наявності зазору між ними. Науково обгрунтовано та експериментально підтверджено, що для підвищення ефективності катодного руйнування оксидної плівки, збільшення глибини занурювання дуги в розплавлений метал та інтенсифікації його перемішування в донній частині зварювальної ванни необхідно використовувати імпульсно-дугове зварювання алюмінієвих сплавів асиметричним прямокутним струмом з переважанням амплітуди імпульсів за прямої полярності (<$Eroman {K sup I sub ас }> = 0,7) і тривалості імпульсів за оберненої полярності <$Eroman {K sup tau sub ас }> = 0,3. За цих умов забезпечується скорочення протяжності оксидних включень у швах утричі в порівнянні зі зварюванням симетричним синусоїдним струмом і відбувається подрібнення більшості дефектів до розмірів, припустимих для зварних конструкцій відповідального призначення. Показано, що використання асиметричного струму (<$Eroman {K sup I sub ас }> = 0,5; <$Eroman {K sup tau sub ас }> = 0,7) у поєднанні з обтисненням дуги забезпечує більш інтенсивне руйнування оксидної плівки у процесі зварювання та підвищення продуктивності процесу завдяки зростанню температури та ступеня концентрації стовпа дуги.


Індекс рубрикатора НБУВ: К641.510.35,33

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА322607 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського