РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000247110<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Шелигін О. С. 
Патогенетичне обгрунтування інтерферонкоригуючої терапії в комплексному лікуванні хронічних запальних захворювань придатків матки : Автореф. дис... канд. мед. наук : 14.01.01 / О. С. Шелигін; Київ. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. - К., 2003. - 20 c. - укp.

Наведено результати вивчення клінічних, біохімічних, серологічних, мікробіологічних та імунологічних показників у 137-ми хворих на хронічні запальні захворювання придатків матки (ХЗЗПМ). За результатами ретроспективного статистичного аналізу встановлено частоту сальпінгоофоритів у структурі гінекологічної захворюваності та порушення репродуктивного здоров'я за даної патології. Виявлено клінічні та параклінічні особливості ХЗЗПМ за різних варіантів перебігу. Визначено етіологічну роль і структуру мікст-інфекції у випадку загострення хронічного сальпінгоофориту та підгострому перебігу захворювання. Розглянуто клініко-патогенетичні паралелі та регуляторну роль <$Ealpha>- та <$Egamma>-інтерферонів, про-(фактора некрозу пухлини-<$Ealpha>) та протизапальних (інтерлейкіну-4) цитокінів у розвитку рецидивів і характеру перебігу ХЗЗПМ. Установлено залежність пригнічення системи інтерферону від інфекційного критерію та тяжкості запального процесу у придатках матки. Обгрунтовано патогенетичні принципи та диференційований підхід до інтерферонкоригуючої терапії шляхом використання індуктора ендогенного інтерферону - циклоферону. Зазначено, що найбільший ефект у лікуванні загострень даної хвороби досягнуто у разі використання екстракорпоральної інтерферон-індукуючої терапії, що підвищило ефективність лікування у порівнянні із загальноприйнятим на 37,8 % ( у 1,9 рази) та сприяло зниженню частоти рецидивів у 5,5 рази.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.501.1-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА324688 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Автореферати дисертацій 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського